partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

"Wyzwania stojące przed zrównoważoną architekturą środowiska mieszkaniowego"

 

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa
Katedry Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego:
Wyzwania stojące przed zrównoważoną architekturą środowiska mieszkaniowego
19-20 kwietnia 2024r.

 

Szanowni Państwo,


W imieniu Katedry Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego oraz Komitetu Organizacyjnego, serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącej V Międzynarodowej Konferencji: Wyzwania stojące przed zrównoważoną architekturą środowiska mieszkaniowego. Wydarzenie zaplanowano w dniach 19-20 kwietnia 2024 r., w formie stacjonarnej i online na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

Konferencja Katedry Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego ma ambicję przedyskutować współczesne problemy kształtowania zrównoważonego środowiska mieszkaniowego i sposoby oddziaływania na czynniki je warunkujące, na tle dorobku badawczego Katedry Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego Politechniki Krakowskiej. Obrady Konferencji będą się odbywały w dwóch blokach: pierwszy poświęcony będzie celom, metodom i rezultatom badań nad środowiskiem mieszkaniowym prowadzonych przez zespół obecnej KKŚM na przestrzeni lat 50, drugi podejmie problematykę sposobów przekształcania środowiska mieszkaniowego wobec wyzwań współczesności.


Termin rejestracji upływa z dniem 15.03.2024r. Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i angielskim. Koszt uczestnictwa w Konferencji wynosi 500zł (120 Euro/130 USD).


W przypadku jakichkolwiek pytań lub dalszych informacji prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie informacje, a także formularz zgłoszeniowy znajdują się także na stronie internetowej Konferencji: https://kksm2024konf.pk.edu.pl/
Zapraszamy na naszą konferencję, która ma na celu promowanie wymiany wiedzy i doświadczeń. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo dołączyć do naszego grona uczestników.

 

Z poważaniem,
Sekretariat Konferencji:
dr. inż. arch. Karolina Dudzic-Gyurkovich
dr inż. arch. Maria LubelskaWięcej aktualności