partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol Okno-pol Okno-pol Okno-pol

Konkurs Dom i Ogród Moich Marzeń

Cieszący się coraz większym zainteresowaniem Konkurs DiOMM, organizowany w ramach Małopolskich Dni Edukacji Architektonicznej, adresowany jest do uczniów małopolskich szkół podstawowych. W dostosowanych do percepcji dziecka prelekcjach architekci wprowadzają zgłoszonych do udziału w Konkursie uczniów w świat projektowania i twórczego kształtowania otaczającego nas świata. Nieograniczona, choć subtelnie ukierunkowana, wyobraźnia dzieci przejawia się w fantastycznych rysunkach, które wpływają na konkurs. Uroczyste zakończenie Małopolskich Dni Edukacji Architektonicznej organizowane jest w znaczących ośrodkach kulturalnych Krakowa, takich jak Filharmonia Krakowska, Galeria SARP-u, Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA, a jubileuszowa Gala dziesiątych już Małopolskich Dni Edukacji Architektonicznej odbyła się Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA.

Podczas uroczystej Gali Finałowej MDEA laureatom wręczone zostały dyplomy i nagrody, a najlepsze prace wyłonione przez jurorów prezentowane były na wystawie pokonkursowej.

Regulamin Konkursu DiOMM

Prezentacja nagrodzonych prac z XII edycji konkursu.

 

23.05.2019 - Wręczenie nagród laureatom konkursu "Dom i Ogród Moich Marzeń" w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

21.11.2017 – wręczenie nagród laureatom konkursu "Dom i Ogród Moich Marzeń" w Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

08.12.2016 – wręczenie nagród laureatom konkursu "Dom i Ogród Moich Marzeń" w Manggha.

13.12.2013 r. – odbyło się wręczenie nagród dzieciom, które uczestniczyły w konkursie Dom i Ogród Naszych Marzeń.  

W dniu 10 grudnia odbyło się wręczenie nagród uczestnikom Konkursu Dom i Ogród Moich Marzeń – edycja VI prowadzonego w ramach Dnia Edukacji Architektonicznej (DEA).

W dniu 10 lutego w hallu Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK) odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom kolejnej, piątej edycji konkursu Dom i Ogród Moich Marzeń organizowanego w ramach Dni Edukacji Architektonicznej.