partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

 

Program szkolenia:

  • Zintegrowane Plany Inwestycyjne jako następstwo indywidualnych zmian zagospodarowania terenu na wniosek inwestora - zalety, wady, struktura i procedura z punktu widzenia projektanta.

  • Obszar uzupełnienia zabudowy - stary rodzaj decyzji WZ w nowej odsłonie. Gdzie i jak mogą być wyznaczone, co daje ich wyznaczenie, jak można je wykorzystać w pracy architekta, co oznaczają dla inwestycji standardy dostępności infrastruktury społecznej zawarte w Planie Ogólnym Gminy.

  • Przepisy przejściowe i wykonawcze związane z nowelizacją ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw – wybrane zagadnienia.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo na stronie: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/1377

 

Termin szkolenia:            

15 kwietnia 2024 r., o godz. 17:00 

 

Miejsce szkolenia stacjonarnego

Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP
ul. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków
Kontakt do organizatora: 12 427-26-47
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prowadzący

mgr inż. arch.Tomasz Babicz– urbanista, planista, Członek Zarządu Oddziału krakowskiego oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich, ekspert TUP w zakresie planowania przestrzennego, trener biznesu. Autor szkoleń branżowych oraz w zakresie kompetencji miękkich.Wieloletni kierownik Pracowni Urbanistycznej 2 Wydziału Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa, autor licznych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego na terenie Krakowa, jak i województwa Małopolskiego oraz Podkarpackiego. Członek gminnych komisji urbanistyczno-architektonicznych, autor opinii i koreferatów oraz ekspertyz prawno-planistycznych.