partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

„PLANOWANIE ARCHITEKTURY" | w dniach 24–25 listopada 2023 | Krynica-Zdrój, hotel Czarny Potok

 

 Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP
ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w organizowanej, w ramach naszej działalności,
ogólnopolskiej konferencji tematycznej związanej z procesami inwestycyjnymi.

 

W tym roku przygotowujemy Konferencję, która odbędzie się w dniach 24–25 listopada 2023 r., w hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. Jest to już X-ta jubileuszowa edycja pod nazwą: „Planowanie Architektury”. Motywem przewodnim Konferencji są zagadnienia dotyczące wpływu zmian ustawy o planowaniu przestrzennym oraz rozporządzenia w sprawie warunków technicznych na obowiązki uczestników w procesie zarządzania przestrzenią i realizacji inwestycji.

Celem Konferencji jest zwrócenie uwagi na obecny stan rozwoju obszarów miejskich oraz odpowiedź na pytanie w jakim kierunku ten rozwój zmierza (moderator - architekt urbanista Janusz Sepioł). Postaramy się scharakteryzować główne problemy związane z praktycznym zastosowaniem zapisów ustawy (moderator – architekt urbanista Marceli Łasocha). Drugi dzień zostanie poświęcony na omówienie działań przekształcających przestrzeń i obejmie zagadnienia koncepcji architektonicznej zapisanej w miejscowych planach (moderator – architekt Marcin Włodarczyk) oraz wybranych regulacji rozporządzenia o warunkach technicznych (moderator – architekt Piotr Gadomski).

Konferencja jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz podjęcia dyskusji nad zagadnieniami związanymi z praktycznymi aspektami przeobrażania przestrzeni.

Wnioski będą inspiracją do podejmowania wysiłków związanych z ujednoliceniem zasad funkcjonowania prawa, a także materiałem merytorycznym do opracowania propozycji koniecznych zmian legislacyjnych.

Koszt udziału w konferencji wynosi:

  • Udział w konferencji bez noclegu – 600 zł
  • Udział w konferencji z noclegiem w pokoju 1 os. – 1200 zł
  • Udział w konferencji z noclegiem w pokoju 2 os. – 1000 zł

Uwaga: Członkowie Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP otrzymują 50% zniżki.

Wpłaty będą przyjmowane od 2 do 10 listopada 2023 r.

Po tym terminie wpłaty za udział w konferencji nie będą zwracane!

Zgłoszenie (karta zgłoszenia do pobrania) prosimy przesłać do 10 listopada 2023 roku pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

 

 

 

 


Więcej aktualności