partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

 

Zespół ds. Warunków Wykonywania Zawodu działający przy Radzie MPOIA rozpoczął prowadzenie monitoringu zamówień publicznych.

Zwracamy się zatem do Członków MPOIA, aby przekazywali do biura MPOIA informacje o przetargach oraz konkursach na prace projektowe, budzące ich zdaniem wątpliwości - wraz z uzasadnieniem zgłoszenia.

Wszystkie zgłoszenia będą analizowane w celu formułowania ogólnych wniosków a później zaleceń i propozycji dla organizatorów przetargów i konkursów. Nie wykluczamy również przedłożenia wniosków w zakresie nowelizacji Ustawy UZP.


Zgłoszenia zawierające:

1. imię, nazwisko, nr Izbowy, adres zgłaszającego

2. temat konkretnego przetargu lub konkursu, wraz z odniesieniem do adresu internetowego

3. opis wniosku w formie punktów zawierających konkretne zastrzeżenia do określonych pozycji warunków przetargu, konkursu lub propozycji umowy, stanowiącej załącznik do tych postępowań

4. oczekiwanych działań Izby oraz oczekiwanych efektów ewentualnej interwencji

prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W szczególnie rażących przypadkach lub w sytuacjach powtarzających się nieprawidłowości - Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów będzie podejmować bieżące działania interwencyjne.


Ponadto, jeżeli posiadacie Państwo własne spostrzeżenia i uwagi natury ogólnej lub propozycje zmian w zakresie trybu organizowania konkursów i przetargów, również prosimy o kontakt z Zespołem ds. Warunków Wykonywania Zawodu (adres jw.).


Każdy głos w tej sprawie jest dla nas cenny.

(ZWWZ)