partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Podkomisja ds. szkoleń zawodowych KRIA rekomenduje przeprowadzenie w naszej izbie warsztatów (grupy 15 osobowe)
z cyklu „Komputerowe wspomaganie projektowania, BIM”

 Tematyka:              

  1. Szkolenie podstawowe ARCHICAD - 6 godzin.
  2. Narzędzia do modelowania – 4 godziny.
  3. Otwarte środowisko pracy i koordynacji OPEN BIM – 4 godziny.
  4. Wizualizacja modelu BIM– metody prezentacji projektów – 4 godziny.

- tematy szkoleń można uzgadniać indywidualnie z koordynatorem.

W związku z tym prosimy o zgłaszanie własnych kandydatur na udział w w/w warsztatach. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego komputera /laptopu o parametrach wystarczających do zainstalowania oprogramowania. Jest kilka sposobów na udostępnienie oprogramowania:

- zainstalowanie wersji edukacyjnej, która służy do nauki. Pliki stworzone w niej zawsze będą edukacyjne i nie będzie można przepisać ich do wersji komercyjnej.

- zainstalowanie 30-dniowej wersji Trial. Pliki stworzone na komputerze będzie można otworzyć po włożeniu klucza komercyjnego do tego samego komputera.

- udostępnienie przez organizatora 3-miesięcznej wersji komercyjnej w cenie 200 zł netto od każdego uczestnika (tylko dla tych, którzy nie mają aktualnej wersji ARCHICADa.

 

Warsztaty będą rozpoczynać w styczniu 2020 roku. Udział w szkoleniu dla członków MPOIA bezpłatny. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.10.2019 roku na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W następnej kolejności planujemy zorganizować warsztaty z obsługi :

1.Arcadia Soft

2.AllplanWięcej aktualności
informacje2019-10-28
Podziękowanie dla Zarządu Oddziału i jego Prezesa
W sobotę 26 października podczas  Walnego  Zebrania  sprawozdawczo - wyborczego Członków Krakowskiego Oddziału SARP przedstawiciele MPOIA arch. Marek Tarko – Przewodniczący Rady oraz arch. Witold Zieliński – Wiceprzewodniczący wręczyli ustępującemu Prezesowi oraz Zarządowi  Oddziału dyplomy z podziękowaniem za wieloletnią  owocną współpracę i  aktywną popularyzację twórczości architektonicznej. W poprzedniej i obecnej kadencji staraliśmy się wspólnie kontynuować i rozwijać dobrą, merytoryczną współpracę pomiędzy Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział Kraków a Małopolską Okręgową Izbą Architektów RP. Dzisiaj możemy odważnie powiedzieć, że zbudowaliśmy mocne, partnerskie relacje. Jesteśmy dla siebie wsparciem i pomocą. Możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, co udowodniliśmy w konkretnych działaniach. Mamy wspólne cele. Chcemy służyć społeczeństwu poprzez świadome i profesjonalne rozumienie roli jaką w rozwoju postawy obywatelskiej odgrywa jakość architektury, jakość przestrzeni. Pragniemy wyrazić głębokie uznanie i podziękować za ten niezwykły czas. Obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem. Współpraca MPOIA RP oraz SARP o. Kraków zaowocowała realizacją wielu wspólnych zadań konkursowych, spośród których warto wymienić konkurs na: Małopolskie Centrum Nauki; Centrum literatury i języka – Planeta Lem; Muzeum Stanisława Wyspiańskiego; schody terenowe pomiędzy ulicami Kalwaryjską i Zamoyskiego.  Dzięki konsekwencji w działaniu uzyskaliśmy poprawę w zakresie stabilizacji zapisów w umowach  na twórcze prace projektowe oraz dotyczących zasad realizacji i przekazywania praw autorskich. To są konkretne, odczuwalne efekty współdziałania i otwartości na profesjonalizm.  Z sympatią wspominamy również wspólne spotkania, a w szczególności pierwsze środowiskowe spotkanie świąteczne w 2018 r., cykliczne już Pikniki Architektoniczno-Budowlane oraz Małopolskie Dni Edukacji Architektonicznej. Dziękujemy. Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP