partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Zapraszamy na szkolenie „Akustyka w obiektach mieszkalnych wielorodzinnych w odniesieniu do zmian w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, które wchodzą w życie 1 kwietnia 2024 r.”

Część 1 szkolenia (1,5 h)

Program: 

  1. Wymagania prawne dotyczące akustyki w obiektach mieszkalnych wielorodzinnych, z uwzględnieniem zmian, które będą obowiązywać od 1 kwietnia 2024 r.
  2. Co powinien zawierać operat akustyczny dla obiektu mieszkalnego wielorodzinnego?
  • zakres opracowania,
  • metodyka obliczeń parametrów akustycznych,
  • elementy operatu obowiązkowe i fakultatywne.

Prezentacja

Prowadzący:

  • Dr inż. Agata Szeląg – pracownik badawczo-dydaktyczny w Laboratorium Inżynierii Wiatrowejna na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Od 2017 r. prowadzi również swoją działalność gospodarczą pod nazwą SzA Pracownia Akustyczna. Zarówno w pracy naukowej, jak i biznesowej zajmuje się tematami związanymi z akustyką architektoniczną, budowlaną i środowiskową. Jako kierownik kilku grantów badawczo-rozwojowych finansowanych przez NCBiR ma możliwość wprowadzania nowatorskich rozwiązań z dziedziny akustyki bezpośrednio do praktycznych zastosowań w przemyśle.

Miejsce:
Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP
ul. Kraszewskiego 36
30-110 Kraków 

Termin:
11.03.2024 r. o godzinie 16:00  

Forma:
Szkolenie stacjonarne. 

Kontakt do organizatora:
12 427-26-47
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Więcej aktualności