partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

 

Szanowni Państwo, Architekci IARP,

 

Serdecznie zapraszamy na webinar pt. ”BIM na styku architektury i oświetlenia – symulacja przy użyciu nowoczesnych technologii projektowania wspomaganego komputerowo lub CAD w Autdesk Revit® w procesie Modelowania Inf. o Budynku”. 

 

Organizator:   

Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP

Termin:            

25.02.2021 r. (czwartek) o godz. 15.00

Miejsce:      

Aplikacja Click Meeting

Cel szkolenia

Prezentacje najnowszych rozwiązań modelowania trójwymiarowego w trybie rzeczywistym z symulacją oświetlenia użytkowego i architektonicznego w modelu BIM. 
Podstawowa obsługa programu Autodesk Revit® oraz metodyka jego obsługi na poziomie zaawansowanym, przy wzbogacaniu projektu architektonicznego o rozwiązania współczesnego oświetlenia LED. Uczestnicy będą w stanie zarówno rozróżnić podstawowe typy oświetlenia stosowane w dzisiejszym budownictwie, jak i zaimplementować je wstępnie, przy użyciu bibliotek BIM w wybranym scenariuszu cyfrowego projektu  3D, wzbogaconego o informacje bazodanowe. W trakcie dwóch bloków szkoleniowych będziemy pracować na programie Autodesk Revit 2020

Link do oprogramowania dla chętnych:

https://www.autodesk.pl/products/revit/free-trial
Niepowtarzalne możliwości analizy jakie daje nam modelowanie 3D sprawiają, że możemy precyzyjnie dobierać oczekiwany efekt. 

Szkolenie poprowadzi: 

mgr inż. arch. Andrzej Szumilas, Architekt, BIM Koordynator i Menadżer Projektu, dedykowany kontakt w sprawach projektowych architektura – oświetlenie.

Partner szkolenia:

LUG Light Factory sp. z o.o.  Nagranie ze szkolenia będzie dostępne przez 7 dni tylko dla zarejestrowanych osób.

Rejestracja

https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/945 za pomocą własnego sprzętu z dostępem do internetu. Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/945

Dane do logowania: 

Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/ (dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby). 

Do zapisanych osób prześlemy link do webinaru, który odbędzie się przez aplikację ClickMeeting.

 

 

Anna Romanow,
Kierownik Biura
Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

 

 Więcej aktualności