partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

 
Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP pragnie serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom i Partnerom Konferencji w Krynicy „Prawo inwestycyjne w praktyce"
 
Państwa liczna obecność i czynny udział w przebiegu Konferencji ogromnie podnosi zarówno jej prestiż, jak i oddziaływanie. Mamy nadzieję, że wnioski i wrażenia wyniesione z przebiegu wydarzenia pozwolą lepiej zorganizować współpracę architektów, inżynierów i organów architektoniczno-budowlanych. 
 
Z prawdziwą satysfakcją odnotowujemy przyjazd naszych Gości z odległych stron kraju, jak i tych, którzy już kolejny raz zaszczycają nas swoją obecnością.
 
Traktujemy to jako dowód zaufania i to przekonanie towarzyszyć nam będzie w pracach nad przygotowaniem kolejnej Konferencji 2020.
 
Cieszymy się także z nadesłanych podziękowań, publikujemy je w załącznikach.
 
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.
 
Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP
 
Podziękowania:


Więcej aktualności
informacje2019-10-28
Podziękowanie dla Zarządu Oddziału i jego Prezesa
W sobotę 26 października podczas  Walnego  Zebrania  sprawozdawczo - wyborczego Członków Krakowskiego Oddziału SARP przedstawiciele MPOIA arch. Marek Tarko – Przewodniczący Rady oraz arch. Witold Zieliński – Wiceprzewodniczący wręczyli ustępującemu Prezesowi oraz Zarządowi  Oddziału dyplomy z podziękowaniem za wieloletnią  owocną współpracę i  aktywną popularyzację twórczości architektonicznej. W poprzedniej i obecnej kadencji staraliśmy się wspólnie kontynuować i rozwijać dobrą, merytoryczną współpracę pomiędzy Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział Kraków a Małopolską Okręgową Izbą Architektów RP. Dzisiaj możemy odważnie powiedzieć, że zbudowaliśmy mocne, partnerskie relacje. Jesteśmy dla siebie wsparciem i pomocą. Możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, co udowodniliśmy w konkretnych działaniach. Mamy wspólne cele. Chcemy służyć społeczeństwu poprzez świadome i profesjonalne rozumienie roli jaką w rozwoju postawy obywatelskiej odgrywa jakość architektury, jakość przestrzeni. Pragniemy wyrazić głębokie uznanie i podziękować za ten niezwykły czas. Obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem. Współpraca MPOIA RP oraz SARP o. Kraków zaowocowała realizacją wielu wspólnych zadań konkursowych, spośród których warto wymienić konkurs na: Małopolskie Centrum Nauki; Centrum literatury i języka – Planeta Lem; Muzeum Stanisława Wyspiańskiego; schody terenowe pomiędzy ulicami Kalwaryjską i Zamoyskiego.  Dzięki konsekwencji w działaniu uzyskaliśmy poprawę w zakresie stabilizacji zapisów w umowach  na twórcze prace projektowe oraz dotyczących zasad realizacji i przekazywania praw autorskich. To są konkretne, odczuwalne efekty współdziałania i otwartości na profesjonalizm.  Z sympatią wspominamy również wspólne spotkania, a w szczególności pierwsze środowiskowe spotkanie świąteczne w 2018 r., cykliczne już Pikniki Architektoniczno-Budowlane oraz Małopolskie Dni Edukacji Architektonicznej. Dziękujemy. Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP