partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

🇺🇦 

Z obawą i troską obserwujemy wydarzenia jakie mają miejsce na Ukrainie.
Czy możemy pomóc ofiarom wojny, będąc w Polsce?
W całym kraju organizowane są akcje, w ramach których dokonuje się zbiórki środków finansowych oraz konkretnej materialnej pomocy.

  • Możemy również wspierać lokalne inicjatywy organizowane na terenie Małopolski. Poniżej zamieszczamy linki do niektórych akcji.

I inne….

 
  • Architektów IARP, którzy mogą przyjąć do pracy architektów z Ukrainy, prosimy również o dołączenie do naszej inicjatywy i publikację informacji o możliwości zatrudnienia lub innej pomocy.
    Na potrzeby bieżącej sytuacji publikujemy oferty zatrudnienia na istniejącej już grupie na Facebooku: PRACA DLA ARCHITEKTA / Warsztat Architekta. Na grupie stworzyliśmy specjalny post, pod którym ogłaszają się osoby, które chcą udzielić pomocy, dać pracę czy schronienie naszym ukraińskim kolegom i koleżankom. Do grupy należy już ponad 2000 osób, a w ostatnim tygodniu dołączyło ponad 120 osób z Ukrainy. Ukraińscy architekci również ogłaszają chęć podjęcia współpracy zarówno w Polsce jak i w formie zdalnej. Jesteśmy z nimi na grupie w bezpośrednim kontakcie. Wszechstronność potrzeb i oferowanej pomocy wykracza poza kwestie pracy dlatego zachęcamy każdego, kto ma możliwość wsparcia naszych Sąsiadów w tej trudnej sytuacji.
    Członków MPOIA RP, którzy poszukują ww informacji nie posiadając konta na FB  informujemy, iż należy go założyć.  Dołącz do grupy na facebooku: PRACA DLA ARCHITEKTA / Warsztat Architekta (https://www.facebook.com/groups/1047650402393129)
 

 

 

  • Bezpłatna 3 miesięczna w pełni funkcjonalna licencja programu ZWCAD oraz bezpłatne szkolenie on-line: informacje pod adresem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pod numerem telefonu 785 192 430

 

 

Rada Małopolskiej OIA RP