partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

"Prawo inwestycyjne a jakość życia" - trzecia konferencja tematyczna.

 

Organizator: Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP.
Patronat honorowy: Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego.


Konferencja: „Prawo inwestycyjne a jakość życia”
Krynica-Zdrój, Hotel „Krynica”, 2-3 października 2015.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji konferencji tematycznej organizowanej przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów pod patronatem Pana Marka Sowy Marszałka Województwa Małopolskiego.

Konferencje tematyczne organizowane są przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów RP od 2012 roku. Odbyły się dwie edycje konferencji, pierwsza w Krynicy-Zdroju, druga w Szczawnicy. Obydwie spotkały się z dużym zainteresowaniem i  zyskały uznanie wśród obserwatorów oraz uczestników. 

To, że konferencje były udane zawdzięczamy tym, którzy przygotowali ciekawe i pouczające referaty, a także uczestnikom, którzy wzięli udział w konferencjach włączając się w intersujące dyskusje.

„Prawo inwestycyjne a jakość życia” to temat trzeciej edycji konferencji, która odbędzie się ponownie w Krynicy-Zdroju w Hotelu „Krynica”, w dniach 2 - 3 października 2015 r. 

Przewidujemy, iż w konferencji podobnie jak w ubiegłych latach, weźmie udział ok. 100 osób zainteresowanych poruszaną problematyką.

Mając nadzieję na uczestnictwo, prosimy o potwierdzenie udziału poprzez wypełnienie załączonej karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na podany adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ze względów organizacyjnych prosimy o szybką informację, najlepiej do 25 sierpnia.

 

W załączeniu (do poprania):

 

Zachęcam do udziału!

arch. Marek Tarko
Przewodniczący Rady 
Małopolskiej Okręgowej Izby ArchitektówWięcej aktualności
informacje2019-10-28
Podziękowanie dla Zarządu Oddziału i jego Prezesa
W sobotę 26 października podczas  Walnego  Zebrania  sprawozdawczo - wyborczego Członków Krakowskiego Oddziału SARP przedstawiciele MPOIA arch. Marek Tarko – Przewodniczący Rady oraz arch. Witold Zieliński – Wiceprzewodniczący wręczyli ustępującemu Prezesowi oraz Zarządowi  Oddziału dyplomy z podziękowaniem za wieloletnią  owocną współpracę i  aktywną popularyzację twórczości architektonicznej. W poprzedniej i obecnej kadencji staraliśmy się wspólnie kontynuować i rozwijać dobrą, merytoryczną współpracę pomiędzy Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział Kraków a Małopolską Okręgową Izbą Architektów RP. Dzisiaj możemy odważnie powiedzieć, że zbudowaliśmy mocne, partnerskie relacje. Jesteśmy dla siebie wsparciem i pomocą. Możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, co udowodniliśmy w konkretnych działaniach. Mamy wspólne cele. Chcemy służyć społeczeństwu poprzez świadome i profesjonalne rozumienie roli jaką w rozwoju postawy obywatelskiej odgrywa jakość architektury, jakość przestrzeni. Pragniemy wyrazić głębokie uznanie i podziękować za ten niezwykły czas. Obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem. Współpraca MPOIA RP oraz SARP o. Kraków zaowocowała realizacją wielu wspólnych zadań konkursowych, spośród których warto wymienić konkurs na: Małopolskie Centrum Nauki; Centrum literatury i języka – Planeta Lem; Muzeum Stanisława Wyspiańskiego; schody terenowe pomiędzy ulicami Kalwaryjską i Zamoyskiego.  Dzięki konsekwencji w działaniu uzyskaliśmy poprawę w zakresie stabilizacji zapisów w umowach  na twórcze prace projektowe oraz dotyczących zasad realizacji i przekazywania praw autorskich. To są konkretne, odczuwalne efekty współdziałania i otwartości na profesjonalizm.  Z sympatią wspominamy również wspólne spotkania, a w szczególności pierwsze środowiskowe spotkanie świąteczne w 2018 r., cykliczne już Pikniki Architektoniczno-Budowlane oraz Małopolskie Dni Edukacji Architektonicznej. Dziękujemy. Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP