partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

 

W sobotę 5 lutego zakończyły się Zebrania Obwodowe MPOIA RP mające wyłonić Delegatów na kolejną VI kadencję.


Poniżej statystyka frekwencji i lista wybranych kandydatów:

 

  • Obwód nr 1 (liczba uprawnionych: 222 osoby), w zebraniu uczestniczyło 15 osób (6,76%)
    wybrano 9 Delegatów:

Barnaś Janusz
Barnaś Krzysztof
Bartos Maciej
Bojanowski Krzysztof
Brataniec Marcin
Bruzda Jacek
Burak-Gajewski Piotr
Butelski Kazimierz
Chuchacz Piotr

 

  • Obwód nr 2 (liczba uprawnionych: 221 osób), w zebraniu uczestniczyło 10 osób (4,51%)
    wybrano 9 Delegatów:

Chwastek Paweł
Czarakcziew Borysław
Czerwiński Piotr
Ćwiertniewicz Dawid
Dobrzański Wojciech
Dyląg Anna
Filemonowicz Joanna
Gajowiec Anna
Gał-Zagórska Katarzyna

  • Obwód nr 3 (liczba uprawnionych: 223 osoby), w zebraniu uczestniczyło 8 osób (3,59%)
    wybrano 8 Delegatów:

Grodziński Artur
Gruszka Małgorzata
Gryszka-Rymarczyk Barbara
Hampel Artur Andrzej
Homiński Bartłomiej
Jachym Grzegorz
Janik Maria
Jasnorzewski Olaf

 

  • Obwód nr 4 (liczba uprawnionych: 222 osoby), w zebraniu uczestniczyło 13 osób (5,86%)
    wybrano 9 Delegatów:

Karpiel Jan
Kasprzyk Ewa
Kaszyński Marek
Kogut Sławomir
Kowalczyk Maria
Kozub Maciej
Krawontka Łukasz
Kronowski Dariusz
Kubicki Maciej

 

  • Obwód nr 5 (liczba uprawnionych: 221 osób), w zebraniu uczestniczyło 11 osób (4,98%)
    wybrano 8 Delegatów:

Kurzak Wojciech
Lechowicz Grzegorz
Lempart Zuzanna
Lorek Dawid
Łabusiewicz-Ćwik Agnieszka
Łoziński Karol
Malec Tomasz
Maślankowski Robert

 

  • Obwód nr 6 (liczba uprawnionych: 223 osoby), w zebraniu uczestniczyło 9 osób (4,04%)
    wybrano 8 Delegatów:

Mikołajski Marian
Młynarczyk Anna
Nesterski Stanisław
Nitka Maciej
Okowiński Jan
Pankiewicz Sławomir
Pawłowski Marcin
Pięta Andrzej

 

  • Obwód nr 7 (liczba uprawnionych: 222 osoby), w zebraniu uczestniczyło 9 osób (4,05%)
    wybrano 9 Delegatów:

Podgórny Stanisław
Półchłopek Tadeusz
Reśczak Adrian
Rudol Piotr
Rusnak Małgorzata
Rymarczyk Andrzej
Serafin Anna
Siedlecki Bogdan
Skąpski Jan

 

  • Obwód nr 8 (liczba uprawnionych: 223 osoby), w zebraniu uczestniczyło 6 osób (2,69%)
    wybrano 6 Delegatów:

Starachowicz Krystyna
Starachowicz Łukasz
Stawarz Bartłomiej
Sztorc Witold
Tarko Marek
Temecka Aneta

 

  • Obwód nr 9 (liczba uprawnionych: 232 osób), w zebraniu uczestniczyło 13 osób (5,63%)
    wybrano 9 Delegatów:

Trzepla Artur
Twardowski Mariusz
Urbańska Marta

Verey Dorota
Walkowski Andrzej
Wilk Jarosław

Włodarczyk Marcin
Zaucha-Rybka Dorota
Zieliński Witold

  

Rada MPOIA RP składa podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w zebraniach, a wybranym Delegatom serdecznie gratuluje i życzy satysfakcjonującej pracy w kolejnej kadencji Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP.