partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

W imieniu Organizatora - Oddziału Krakowskiego SARP zapraszamy na debatę z udziałem arch. Stanisława Deńko - przedstawiciela MPOIA. Początek debaty - godz. 17. Szczegóły poniżej.

 

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na debatę „Metro w Krakowie”.

 

 

Pomimo, że w 2014 roku, na referendalne pytanie „Czy jest Pani/Pan za budową metra w Krakowie?” 55% krakowian odpowiedziało „Tak”, inwestycja wciąż wzbudza gorące dyskusje. Do udziału w debacie na temat „Metro w Krakowie” zaproszeni zostali m.in. Stanisław Albricht, inżynier, autor koncepcji metra w Krakowie, Andrzej M. Chołdzyński, architekt, autor projektów stacji I i II linii metra w Warszawie, Monika Bogdanowska, Małopolski Wojewódzki Konserwator Zabytków, Stanisław Deńko, architekt i urbanista, przedstawiciel Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP, Piotr Kempf, Dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. Debatę poprowadzi Marta A. Urbańska, architekt i historyk, SARP Oddział Kraków.

Debata odbędzie się w czwartek 20 lutego 2020 o godz. 17:00 w Galerii Architektury SARP, przy placu Szczepańskim 6 w Krakowie. Więcej informacji na stronie www.sarp.krakow.pl oraz na profilach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn (#sarpkrakow @sarp.krakow)

 

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków

Pl. Szczepański 6, 31-011 Kraków

Tel: +48 12 422 75 40

www.sarp.krakow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Więcej aktualności