partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Warsztaty z oprogramowania ArCADia w ramach inicjatywy „BIM dla polskich architektów”

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska Izba Architektów RP oraz ArCADiasoft Chudzik sp. j. stworzyły program „BIM dla polskich architektów”. Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnienie BIM-u wśród architektów poprzez udostępnienie narzędzi projektowych oraz szkoleń. Dzięki temu zrzeszeni w Izbie mogą używać tego specjalistycznego oprogramowania komercyjnie. W zamian wnoszą niewielkie zryczałtowane opłaty – tylko za zrealizowane i sprzedane projekty. Zintegrowany model budynku nie byłby kompletny bez elementów branżowych. Z tego względu oprócz dostępu do oprogramowania dla architektów IARP przewidziano go także dla współpracujących z nimi branżystów. Program „BIM dla polskich architektów” trwa od 1 sierpnia 2019 do 30 czerwca 2022 r.


W związku z tym prosimy o zgłaszanie własnych kandydatur do wzięcia udziału w warsztatach z oprogramowania ArCADia w ramach inicjatywy „BIM dla polskich architektów”.


Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego laptopa z zainstalowanym oprogramowaniem dostępnym na stronie producenta.  


Warsztaty będą rozpoczynać się 17 lutego o godzinie 17.00 do 20.30. Cały program dla wybranej grupy pierwszych 16 osób obejmuje 4 spotkania warsztatowe. Terminy kolejnych spotkań uzgodnione zostaną na pierwszych warsztatach z Wykładowcą.


Udział w szkoleniu dla członków MPOIA RP bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do 31.01.2020 roku na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Nie przewiduje się transmisji internetowej z warsztatów.

 Decyduje kolejność zgłoszeń.Więcej aktualności