partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy

Jak zwykle w  jesieni (15–16 listopada br.), Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP organizuje Konferencję tematyczną.

W tym roku nie tylko chcemy zaprosić Was do udziału w Konferencji ale mamy również nadzieję, że przyłączycie się do przygotowania jednego z paneli tego wydarzenia. Tematem konferencji jest „Prawo inwestycyjne w praktyce”.
Z własnego doświadczenia wiemy, że czasami w kontaktach z urzędami można spotkać sytuacje o cechach „absurdu urzędniczego”. Prosimy o podzielenie się z nami Waszymi doświadczeniami w tym zakresie.

Prosimy zatem o przesyłanie do Sekretariatu MPOIA RP krótkich, syntetycznych przykładów dotyczących problemów jakie spotkały Was w kontaktach z organami administracji, szczególnie związane z wezwaniem do usunięcia braków.

Podczas konferencji chcielibyśmy przy pomocy relacji dotyczących najbardziej absurdalnych sytuacji
zaprezentować skalę problemów, z jakimi borykają się architekci podczas kontaktów z organami administracji.

Czekamy na Wasze relacje do 16 września 2019 roku

 

Pozdrawiamy
Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RPWięcej aktualności
informacje2019-08-19
Przyjmę na praktykę studencką
Poniżej zamieszczamy listę architektów MPOIA i pracowni architektonicznych deklarujących gotowość zatrudnienia studenta na praktykę. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Małopolską OIA RP a Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Studentów zapraszamy do korzystania z zamieszczonych zgłoszeń.
Koleżanki i Kolegów Architektów IARP planujących zgłoszenie prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej pod załączonym
linkiem. Życzymy udanej i owocnej współpracy. Rada MPOIA RP   Lp. Imię i nazwisko MP Nazwa firmy Okres zatrudnienia Adres / www tel. / e-mail 1. Waldemar Wielgosz MP-2197 W-INWEST Waldemar Wielgosz 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Łukasieczicza 8A 607 595 656  biuro@winvest.pl 2.  Krzysztof Strama MP-1096 Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o. 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Dąbrowskiego 30 604 979 954sekretariat@s2architekci.pl