partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Rada Małopolskieoj Okręgowej Izby Architektów RP składa gorące podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i sprawnego przebiegu Konferencji w Krynicy-Zdroju.
Prosimy aby nasze szczere "dziękuję" przyjęli:

- Prelegenci, Paneliści; 
- wszyscy Uczestnicy konferencji za przybycie i aktywny udział;
- góralska kapela Jaśka Karpiela za wyjątkową atmosferę spotkania wieczornego;
- biuro konferencji za owocną pracę;
- wolontariusze za skuteczną pomoc;
- obsługa hotelu za piękną gościnę
 
Jest nam niezwykle miło otrzymać pozytywne sygnały od Uczestników Konferencji. Poniżej zamieszczamy listy z podziękowaniami:
 
Zarówno przebieg jak i oddźwięk Konferencji pozostawiają nas w przekonaniu, że było to potrzebne i udane przedsięwzięcie.
Do zobaczenia za rok!
 
Rada MPOIA RP


Więcej aktualności
informacje2019-08-19
Przyjmę na praktykę studencką
Poniżej zamieszczamy listę architektów MPOIA i pracowni architektonicznych deklarujących gotowość zatrudnienia studenta na praktykę. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Małopolską OIA RP a Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Studentów zapraszamy do korzystania z zamieszczonych zgłoszeń.
Koleżanki i Kolegów Architektów IARP planujących zgłoszenie prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej pod załączonym
linkiem. Życzymy udanej i owocnej współpracy. Rada MPOIA RP   Lp. Imię i nazwisko MP Nazwa firmy Okres zatrudnienia Adres / www tel. / e-mail 1. Waldemar Wielgosz MP-2197 W-INWEST Waldemar Wielgosz 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Łukasieczicza 8A 607 595 656  biuro@winvest.pl 2.  Krzysztof Strama MP-1096 Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o. 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Dąbrowskiego 30 604 979 954sekretariat@s2architekci.pl