partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy

Rada MPOIA RP zwraca się z prośbą o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji kto z Państwa posiada zawodowe doświadczenia planistyczne i był członkiem Izby Urbanistów.

Efektywność naszych działań zależy od wsparcia projektantów posiadających doświadczenie zawodowe, także planistyczne i urbanistyczne.  Współpraca na tym polu, niestety, jest utrudniona  brakiem odpowiedniej informacji o architektach – członkach MPOIA RP, którzy przynależeli w ubiegłych latach do Izby Urbanistów. Utworzenie w MPOIA RP listy takich osób, pozwoliłoby w kolejnych pracach pełniej wykorzystać zróżnicowany potencjał zawodowy całego środowiska.

Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów, realizując statutowe zadania Izby Architektów RP korzysta z wiedzy architektów wpisanych na listę członków MPOIA RP. Obejmują one w szczególności:

– ochronę przestrzeni i architektury (§ 6. 1. Statutu IA RP);

– dbałość o rozwój i ochronę zawodu architekta (§ 7. pkt 1. Statutu IA RP);

– wspieranie działań związanych z ochroną i kształtowaniem środowiska oraz dóbr kultury (§ 9. 1. pkt 2 Statutu IA RP);

 

Rada MPOIA RP

12.09.2018 r.Więcej aktualności
informacje2019-08-19
Przyjmę na praktykę studencką
Poniżej zamieszczamy listę architektów MPOIA i pracowni architektonicznych deklarujących gotowość zatrudnienia studenta na praktykę. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Małopolską OIA RP a Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Studentów zapraszamy do korzystania z zamieszczonych zgłoszeń.
Koleżanki i Kolegów Architektów IARP planujących zgłoszenie prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej pod załączonym
linkiem. Życzymy udanej i owocnej współpracy. Rada MPOIA RP   Lp. Imię i nazwisko MP Nazwa firmy Okres zatrudnienia Adres / www tel. / e-mail 1. Waldemar Wielgosz MP-2197 W-INWEST Waldemar Wielgosz 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Łukasieczicza 8A 607 595 656  biuro@winvest.pl 2.  Krzysztof Strama MP-1096 Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o. 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Dąbrowskiego 30 604 979 954sekretariat@s2architekci.pl