partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Obowiązkowe OC.
Architekci wykonujący swój zawód muszą posiadać obowiązkową polisę OC obejmującą czynności zawodowe.
Jedną z opcji realizacji tego obowiązku jest możliwość ubezpieczenia za pośrednictwem umowy grupowego ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej architektów, członków Izby Architektów RP.
Osobom, które korzystają z umowy grupowej przypominamy, że do 14 kwietnia należy wznowić obowiązkowe OC architekta.

Elektroniczny wniosek umożliwiający wznowienie obowiązkowej polisy OC na rok ubezpieczeniowy 2018/2019 został udostępniony w systemie IARP. Nieprzekraczalnym terminem składania wniosków jest 14 kwietnia.
Nawet jednodniowa przerwa w ubezpieczeniu oznacza utratę ochrony.

Przed wznowieniem polisy należy sprawdzić, czy nie ma zaległości w płatnościach i w razie potrzeby uregulować je. W przeciwnym razie system uniemożliwi złożenie wniosku. Saldo można sprawdzić na swoim indywidualnym
koncie na stronie www.izbaarchitektow.pl, w zakładce Ubezpieczenia. Informacji o stanie salda udzielą także konsultanci iExpert.pl, dostępni pod numerem tel. 22 100 26 08 lub drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Architekci ubezpieczający się na podstawową sumę ubezpieczenia – 50 tys. euro, będą mogli opłacić składkę wynoszącą 156 zł wyłącznie jednorazowo. W razie pytań zawsze można skontaktować się z firmą iExpert.pl pod numerem telefonu 22 646 42 42.

Aby wznowić polisę w ramach umowy grupowej - Zaloguj się do systemu IARP >>