partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol


Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy

Na podstawie porozumienia zawartego z Operatorem serwisu Simplifee.pl, poza bezpłatnym dostępem przez pierwszy rok użytkowania, do Kalkulatora architektury (wielobranżowy projekt), Operator zobowiązał się:

  1. do udzielenia bonifikaty poszczególnym członkom MPOIA zainteresowanym uzyskaniem licencji na pierwszy rok użytkowania wszystkich pozostałych kalkulatorów stanowiących zasób Simplifee.pl. Bonifikata będzie polegać na tym, że wynagrodzenie za udzielenie licencji na wszystkie pozostałe kalkulatory (architektura wnętrz, architektura krajobrazu, konstrukcja, branża sanitarna, branża elektryczna) wynosić będzie 180 PLN za rok użytkowania. Oznacza to zniżkę o ok. 50% w stosunku do cen dla zwykłych odbiorców.
  2. po wprowadzeniu do zasobów Simplifee.pl kalkulatora dla małej architektury i kalkulatora do architektury opartego o HOAI, kalkulatory te zostaną udostępnione członkom MPOIA na ww. warunkach, tj. w ramach wynagrodzenia określonego w pkt 1 powyżej.
  3. w kolejnych latach, w czasie trwania porozumienia, Operator zobowiązał się udzielić poszczególnym członkom MPOIA zainteresowanym uzyskaniem licencji na kalkulatory stanowiące zasób Simplifee.pl nieograniczonej czasowo 50% bonifikaty na wszystkie kalkulatory znajdujące się w zasobie Simplifee.pl.

simplifee  Link do serwisu: https://simplifee.pl

Każdy z członków MPOIA wysyłając wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., również via messenger ze strony facebook/simplifee.pl z informacją o przynależności do Małopolskiej OIA RP, numerem członkowskim imieniem i nazwiskiem, otrzyma unikalny kod, który należy wpisać po zarejestrowaniu w panelu klienta.

W przypadku chęci zakupu pozostałych kalkulatorów należy z poziomu portalu zakupić dowolne dwa kalkulatory, zamieścić taką informację w mailu – na jej podstawie zostaną przekazane pozostałe vouchery.
 
Zapraszamy do zapoznania się z działaniem kalkulatora. 
Użytkowanie jest intuicyjne a przygotowanie wstępnej kalkulacji dla dowolnego projektu nie powinno zająć więcej niż kilkanaście minut. Wygenerowaną kalkulację należy traktować jako orientacyjną, wymagającą indywidualnej analizy i dostosowania do konkretnego zadania. Materiał ten pełnić może wyłącznie funkcję pomocniczą i informacyjną.

Zapraszamy Wszystkich do przekazywania swoich uwag, wniosków i komentarzy.
Prosimy o kontakt mailowy z biurem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W temacie prosimy wpisać: kalkulator (zwwz)

arch. Marek Tarko
Przewodniczący Rady MPOIA RP
Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP

arch. Piotr Chuchacz
Koordynator Zespołu
Warunków Wykonywania Zawodu
przy Radzie Małopolskiej OIA RP

 Więcej aktualności