partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Rozpoczynamy głosowanie. Wystawa Architekci Małopolski odbyła się jesienią 2017 r. i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Obecnie nadszedł czas aby wybrać najciekawsze – zdaniem architektów MPOIA RP – prace zgromadzone na wystawie.
Głosowanie będzie wymagało zalogowania się (takim samym hasłem jak dla otrzymania zaświadczeń) i przebiegać będzie internetowo – podobnie jak coroczne głosowanie w Salonie Architektury. Tym razem różnice polegają na liczbie głosów jakie można oddać. Wybieramy bowiem wśród prawie 120 prac zgrupowanych w 6 kategoriach. Głosowanie wyłoni zatem laureatów w każdej z tych kategorii.
Zapraszamy do oddawania głosów na prace naszych Koleżanek i Kolegów. Kilka edycji Salonu Architektury zbudowało prestiż nagrody i dlatego obserwujemy corocznie zwiększany udział głosujących. 
Dla przypomnienia – zarówno prezentowane na wystawie prace jak i relację z wernisażu zamieszczamy na www.mpoia.pl – na głównym banerze.
Ta wystawa podsumowuje dorobek architektów MPOIA RP z prawie dwóch kadencji. Traktujemy ją zatem jako wyjątkową i jako wyjątkowe głosowanie nad wyborem Laureatów. Apelujemy zatem o liczny udział do 10 marca. Szczegóły zawierają załączone "Zasady głosowania".
Wręczenie nagród na Okręgowym Zjeździe MPOIA RP kończącym obecną i rozpoczynającym nową kadencję 24 marca 2018 r.

Zapraszamy
Rada MPOIA RP