partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Szanowne Koleżanki,
Szanowni Koledzy,

 

2018 - Tradycyjne Noworoczne Spotkanie Architektów w Nowym Sączu.

Jak co roku serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 11 stycznia 2018 r. (czwartek) 
tym razem w restauracji BOHEMA; UL. RYNEK 13; NOWY SĄCZ.

Początek spotkania - godz. 18.00.

Noworoczne Spotkanie Architektów jest doskonałą okazją do oderwania się od problemów dnia codziennego. Jest to świetna okazja do poznania się i do rozmowy o nurtujących nas problemach.

Liczymy na stałych uczestników spotkań, ale szczególnie zachęcamy młodych Architektów oraz tych, którzy  w  spotkaniach noworocznych jeszcze nie uczestniczyli.

Zapraszamy  Koleżanki i Kolegów z Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego oraz tych, którym do Nowego Sącza jest "po drodze" i nie tylko. 

Zapraszamy  także osoby zaprzyjaźnione.

Planowany koszt uczestnictwa:
członkowie MPOIA              30,00 zł; 
osoby towarzyszące            60,00 zł

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do 8.01.2018 r. (PONIEDZIAŁEK) poprzez przesłanie maila zwrotnego, z potwierdzeniem na adres biura MPOIA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pytania w sprawie spotkania proszę  kierować bezpośrednio na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub  telefonicznie: 501685656


W imieniu Rady Małopolskiej Okręgowej IA RP
pozdrawiam i zapraszam
Anna SerafinWięcej aktualności
informacje2019-10-28
Podziękowanie dla Zarządu Oddziału i jego Prezesa
W sobotę 26 października podczas  Walnego  Zebrania  sprawozdawczo - wyborczego Członków Krakowskiego Oddziału SARP przedstawiciele MPOIA arch. Marek Tarko – Przewodniczący Rady oraz arch. Witold Zieliński – Wiceprzewodniczący wręczyli ustępującemu Prezesowi oraz Zarządowi  Oddziału dyplomy z podziękowaniem za wieloletnią  owocną współpracę i  aktywną popularyzację twórczości architektonicznej. W poprzedniej i obecnej kadencji staraliśmy się wspólnie kontynuować i rozwijać dobrą, merytoryczną współpracę pomiędzy Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział Kraków a Małopolską Okręgową Izbą Architektów RP. Dzisiaj możemy odważnie powiedzieć, że zbudowaliśmy mocne, partnerskie relacje. Jesteśmy dla siebie wsparciem i pomocą. Możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, co udowodniliśmy w konkretnych działaniach. Mamy wspólne cele. Chcemy służyć społeczeństwu poprzez świadome i profesjonalne rozumienie roli jaką w rozwoju postawy obywatelskiej odgrywa jakość architektury, jakość przestrzeni. Pragniemy wyrazić głębokie uznanie i podziękować za ten niezwykły czas. Obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem. Współpraca MPOIA RP oraz SARP o. Kraków zaowocowała realizacją wielu wspólnych zadań konkursowych, spośród których warto wymienić konkurs na: Małopolskie Centrum Nauki; Centrum literatury i języka – Planeta Lem; Muzeum Stanisława Wyspiańskiego; schody terenowe pomiędzy ulicami Kalwaryjską i Zamoyskiego.  Dzięki konsekwencji w działaniu uzyskaliśmy poprawę w zakresie stabilizacji zapisów w umowach  na twórcze prace projektowe oraz dotyczących zasad realizacji i przekazywania praw autorskich. To są konkretne, odczuwalne efekty współdziałania i otwartości na profesjonalizm.  Z sympatią wspominamy również wspólne spotkania, a w szczególności pierwsze środowiskowe spotkanie świąteczne w 2018 r., cykliczne już Pikniki Architektoniczno-Budowlane oraz Małopolskie Dni Edukacji Architektonicznej. Dziękujemy. Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP