partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol Okno-pol Okno-pol Okno-pol

Szanowne Koleżanki,
Szanowni Koledzy,

 

2018 - Tradycyjne Noworoczne Spotkanie Architektów w Nowym Sączu.

Jak co roku serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 11 stycznia 2018 r. (czwartek) 
tym razem w restauracji BOHEMA; UL. RYNEK 13; NOWY SĄCZ.

Początek spotkania - godz. 18.00.

Noworoczne Spotkanie Architektów jest doskonałą okazją do oderwania się od problemów dnia codziennego. Jest to świetna okazja do poznania się i do rozmowy o nurtujących nas problemach.

Liczymy na stałych uczestników spotkań, ale szczególnie zachęcamy młodych Architektów oraz tych, którzy  w  spotkaniach noworocznych jeszcze nie uczestniczyli.

Zapraszamy  Koleżanki i Kolegów z Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego oraz tych, którym do Nowego Sącza jest "po drodze" i nie tylko. 

Zapraszamy  także osoby zaprzyjaźnione.

Planowany koszt uczestnictwa:
członkowie MPOIA              30,00 zł; 
osoby towarzyszące            60,00 zł

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do 8.01.2018 r. (PONIEDZIAŁEK) poprzez przesłanie maila zwrotnego, z potwierdzeniem na adres biura MPOIA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pytania w sprawie spotkania proszę  kierować bezpośrednio na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub  telefonicznie: 501685656


W imieniu Rady Małopolskiej Okręgowej IA RP
pozdrawiam i zapraszam
Anna Serafin