partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Jak co roku serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 23 lutego 2016 r. (Tłusty Czwarte) - jak zwykle w kawiarni „Strauss Caffe”, ul. Rynek 16.

 

Początek spotkania - godz. 18.00.

 

Noworoczne Spotkanie Architektów jest doskonałą okazją do oderwania się od problemów dnia codziennego.

Jest to świetna okazja do poznania się i do rozmowy o nurtujących nas problemach.

Liczymy na stałych uczestników spotkań, ale szczególnie zachęcamy młodych Architektów oraz tych, którzy w spotkaniach noworocznych jeszcze nie uczestniczyli.

Zapraszamy  Koleżanki i Kolegów z Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego oraz tych, którym do Nowego Sącza jest "po drodze" i nie tylko.

Zapraszamy  także osoby zaprzyjaźnione.

 

Planowany koszt uczestnictwa:
członkowie MPOIA              30,00 zł
osoby towarzyszące             60,00 zł

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do 15. 02.2016. (wtorek)
poprzez przesłanie maila zwrotnego, z potwierdzeniem na adres biura MPOIA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pytania w sprawie spotkania proszę  kierować bezpośrednio na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub  telefonicznie: 501685656


W imieniu Rady Małopolskiej Okręgowej IA RP
pozdrawiam i zapraszam
Anna SerafinWięcej aktualności
informacje2019-08-19
Przyjmę na praktykę studencką
Poniżej zamieszczamy listę architektów MPOIA i pracowni architektonicznych deklarujących gotowość zatrudnienia studenta na praktykę. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Małopolską OIA RP a Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Studentów zapraszamy do korzystania z zamieszczonych zgłoszeń.
Koleżanki i Kolegów Architektów IARP planujących zgłoszenie prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej pod załączonym
linkiem. Życzymy udanej i owocnej współpracy. Rada MPOIA RP   Lp. Imię i nazwisko MP Nazwa firmy Okres zatrudnienia Adres / www tel. / e-mail 1. Waldemar Wielgosz MP-2197 W-INWEST Waldemar Wielgosz 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Łukasieczicza 8A 607 595 656  biuro@winvest.pl 2.  Krzysztof Strama MP-1096 Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o. 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Dąbrowskiego 30 604 979 954sekretariat@s2architekci.pl