partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

 

Architekci z całej Polski spotkają się, jak co roku, w Centrum Formacyjno Rekolekcyjnym Diecezji Tarnowskiej „Arka” w Gródku n/Dunajcem.
„Duch Święty źródłem mądrości, twórczości i odwagi” to temat majowych DSA, jako że termin jest wyjątkowy – 24 maja to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy również przyjaciół i osoby zawodowo, lub emocjonalnie związane ze środowiskiem architektów. Szczegółowy program w załączeniu.

 

Uwagi organizacyjne:
informacje dotyczące dojazdu do CFR „Arka” można znaleźć na stronie: www.cfr-arka.p

Wszelkie zgłoszenia, zapytania prosimy kierować na jeden z poniżej podanych adresów:
Centrum Formacyjno - Rekolekcyjne Diecezji Tarnowskiej ARKA
33-318 Gródek nad Dunajcem 153
tel. (004818) 440 13 00
+48 605 088 112
+48 606 807 407
tel./fax: (004818) 440 12 02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji pod numerami komórkowymi udzielane są z wyjątkiem świąt i niedziel od godz. 8:00 do 20:00
lub +48 501 660 482 od 9.00 do 22.00


Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie Dni Skupienia Architektów zgłoszenia mogą dokonać poprzez wypełnienie formularza na stronie www.cfr-arka.pl, lub też drogą listowną, pocztą e-mail, lub telefonicznie.


Koszt pobytu w CFR Arka oraz uczestnictwo w sesji Dni Skupienia  dla Architektów wynosi 200,00 zł- zapewnione 2 noclegi oraz pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje.

Jako potwierdzenie zgłoszenia prosimy o wpłacenie kwoty w wysokości 150.00 zł na rachunek:

Bank PKO S.A. O/Nowy Sącz 44 1240 1558 1111 0010 0171 1809

W tytule zapłaty prosimy podać nazwisko oraz termin sesji dnia skupienia: DSA 22-24.05.15.

W przypadku rezygnacji prosimy o szybką informację (w/w kwota zostanie zwrócona w 100% jeśli rezygnacja nastąpi 10 dni przed terminem dnia skupienia, w przypadku późniejszego zgłoszenia rezygnacji z udziału w sesji – zwrot w wysokości 50% wpłaconej kwoty).


Niniejsza oferta kierowana jest zarówno do tych koleżanek i kolegów architektów, którzy chcą pogłębić swoją duchowość poprzez kontemplację Słowa Bożego oraz wyciszenie, jak również do tych, którzy pragną rozwiązywać problemy w drodze dyskusji.

Zapraszamy również przyjaciół i osoby zawodowo, lub emocjonalnie związane ze środowiskiem architektów.


Program 6 DSAWięcej aktualności
informacje2019-10-28
Podziękowanie dla Zarządu Oddziału i jego Prezesa
W sobotę 26 października podczas  Walnego  Zebrania  sprawozdawczo - wyborczego Członków Krakowskiego Oddziału SARP przedstawiciele MPOIA arch. Marek Tarko – Przewodniczący Rady oraz arch. Witold Zieliński – Wiceprzewodniczący wręczyli ustępującemu Prezesowi oraz Zarządowi  Oddziału dyplomy z podziękowaniem za wieloletnią  owocną współpracę i  aktywną popularyzację twórczości architektonicznej. W poprzedniej i obecnej kadencji staraliśmy się wspólnie kontynuować i rozwijać dobrą, merytoryczną współpracę pomiędzy Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział Kraków a Małopolską Okręgową Izbą Architektów RP. Dzisiaj możemy odważnie powiedzieć, że zbudowaliśmy mocne, partnerskie relacje. Jesteśmy dla siebie wsparciem i pomocą. Możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, co udowodniliśmy w konkretnych działaniach. Mamy wspólne cele. Chcemy służyć społeczeństwu poprzez świadome i profesjonalne rozumienie roli jaką w rozwoju postawy obywatelskiej odgrywa jakość architektury, jakość przestrzeni. Pragniemy wyrazić głębokie uznanie i podziękować za ten niezwykły czas. Obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem. Współpraca MPOIA RP oraz SARP o. Kraków zaowocowała realizacją wielu wspólnych zadań konkursowych, spośród których warto wymienić konkurs na: Małopolskie Centrum Nauki; Centrum literatury i języka – Planeta Lem; Muzeum Stanisława Wyspiańskiego; schody terenowe pomiędzy ulicami Kalwaryjską i Zamoyskiego.  Dzięki konsekwencji w działaniu uzyskaliśmy poprawę w zakresie stabilizacji zapisów w umowach  na twórcze prace projektowe oraz dotyczących zasad realizacji i przekazywania praw autorskich. To są konkretne, odczuwalne efekty współdziałania i otwartości na profesjonalizm.  Z sympatią wspominamy również wspólne spotkania, a w szczególności pierwsze środowiskowe spotkanie świąteczne w 2018 r., cykliczne już Pikniki Architektoniczno-Budowlane oraz Małopolskie Dni Edukacji Architektonicznej. Dziękujemy. Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP