partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Drogie Koleżanki i Koledzy

Trzecie Dni Skupienia – Jesienne, rozpoczęliśmy od spotkania z Panem arch. Stanisławem Niemczykiem  w Tychach -  mogliśmy poczuć atmosferę jego niezwykłej architektury i zapytać o doświadczenia związane z jej realizacją. Zabrakło nam jednak czasu i musieliśmy zrezygnować ze – zwiedzania kościoła pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach Dziedzicach.  Postanowiliśmy, że następnym razem tam powrócimy.

Czwarte DSA, wiosenne - w związku z harmonogramem wykładów cyklu „Przełamywanie barier” - są obarczone ograniczeniami czasowymi. By zrealizować ten program nie możemy ryzykować przesunięcia w czasie. Do Czechowic – Dziedzic, a zwłaszcza na budowę w Tychach wrócimy na jesieni. Sądzimy, że po roku od naszej pierwszej tam wizyty, będziemy mogli zaobserwować znaczące postępy w realizacji budowy kościoła pw. Św. Franciszka i św. Klary.

Program 4 DSAWięcej aktualności
informacje2019-08-19
Przyjmę na praktykę studencką
Poniżej zamieszczamy listę architektów MPOIA i pracowni architektonicznych deklarujących gotowość zatrudnienia studenta na praktykę. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Małopolską OIA RP a Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Studentów zapraszamy do korzystania z zamieszczonych zgłoszeń.
Koleżanki i Kolegów Architektów IARP planujących zgłoszenie prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej pod załączonym
linkiem. Życzymy udanej i owocnej współpracy. Rada MPOIA RP   Lp. Imię i nazwisko MP Nazwa firmy Okres zatrudnienia Adres / www tel. / e-mail 1. Waldemar Wielgosz MP-2197 W-INWEST Waldemar Wielgosz 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Łukasieczicza 8A 607 595 656  biuro@winvest.pl 2.  Krzysztof Strama MP-1096 Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o. 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Dąbrowskiego 30 604 979 954sekretariat@s2architekci.pl