partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

 

Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza na zajęcia z języka angielskiego, które będą odbywać się online. Oferta jest skierowana zarówno do członków izby oraz ich rodzin i znajomych.

Zgłoszenia można wysyłać do 28 lutego 2023, następnie będziemy kontaktować się z Państwem w celu ustalenia dalszych szczegółów.

Nauka przebiega metodą DIRECT, która kładzie duży nacisk na praktykę (słuchanie i mówienie) w oparciu o słownictwo codziennego użytku, ze szczególnym uwzględnieniem najczęściej używanych słów z zakresu języka mówionego przy współpracy z wydawnictwem DIRECT LANGUAGE LAB.
Więcej informacji o samej metodzie: http://www.dllab.eu/pl/metoda

 

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu w grupach maksymalnie sześcioosobowych w następujących terminach:

  • wtorki o godz. 10:00 lub 15:00
  • czwartki o godz. 10:00 lub 16:00.

Można również dołączyć do zajęć stacjonarnych realizowanych w MPOiA przy ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 36. Dostępne są dwa terminy:

  • poniedziałki i czwartki o godz. 13:00
  • lub poniedziałki i czwartki o godz. 18:30.

 

Cena zajęć to 45zł za 60 minut. Istnieje możliwość otrzymania faktury.

Podczas kursu praca odbywa się z dedykowaną książką napisaną przez Direct Language Lab. Cena książki to 49zł. Przy takiej ilości godzin wystarcza na około 6 miesięcy nauki.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić test sprawdzający, który pomoże lektorowi przypisać osobę do odpowiedniego poziomu nauczania.

Link do testu: https://fabenglish.dlpro.eu/Registration

 

Prosimy o PRZESŁANIE WSTĘPNEJ DEKLARACJI CHĘCI WZIĘCIA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie dodatkowych pytań lub informacji podajemy kontakt do lektora:

Filip Denenfeld: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | tel: 788 637 310