partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

 

Koleżanki i Koledzy,

Każdy z nas spędza godziny przed komputerem sporządzając rysunki, opisy, analizując zmieniające się przepisy, o stresie na budowach czy w urzędach nie wspominając. Ma to negatywny wpływ na nasz organizm. 
Sport i ruch są istotnymi elementami naszego życia, dlatego rozpoczęliśmy rozmowy z firmą Benefit System by umożliwić zakup kart MultiSport Członkom MPOIA RP.
Pracujemy nad tym, abyśmy mogli zaproponować zakup kart MultiSport także członkom naszych Rodzin.

Każdy będzie mógł wybrać jedną z trzech dostępnych kart i wykupić ją za pośrednictwem naszej Izby. Karta MultiSport daje możliwość wyboru miejsc sportu i rekreacji. Elastycznie można dobrać kartę odpowiednią dla swojej aktywności sportowej: od dwóch aktywności w tygodniu do codziennego wysiłku sportowego. Każdy indywidualnie będzie mógł zdecydować o tym jak często i gdzie będzie ćwiczyć.

Aby podpisać umowę o współpracy z firmą Benefit System konieczne jest zadeklarowanie minimalnej ilości osób, które będą uczestniczyć w systemie, dlatego prosimy o przesłanie wstępnych deklaracji chęci przystąpienia do systemu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21.10.2022 roku.

Deklaracja nie obliguje do wykupienia karty. 

Ostateczny poziom cen zależy od tego, ile osób zdecyduje się na przystąpienie do programu na samym początku. Im więcej z naszych Członków będzie chętnych, tym może okazać się to korzystniejsze finansowo dla każdego z osobna. Przewidziane są do wyboru trzy programy:

 1. MultiSport Light 8
  Możliwość skorzystania z karty 8 razy w ciągu miesiąca.
  Dostęp do 2500 obiektów sportowych + rower miejski nextbike + część atrakcji jak parki rozrywki oraz parki wodne (np. Park Wodny w Krakowie).
  Szacunkowy wstępny koszt około 60,00 zł.


 2. MultiSport Classic
  Możliwość skorzystania z karty raz dziennie.
  Dostęp do 2600 obiektów sportowych + rower miejski nextbike + część atrakcji jak parki rozrywki oraz parki wodne (np. Park Wodny w Krakowie).
  Szacunkowy wstępny koszt około 90,00 zł.


 3. MultiSport Plus
  Możliwość kilkukrotnego skorzystania z karty w ciągu dnia.
  Dostęp do ponad 4500 obiektów sportowych + rower miejski nextbike + kręgle i inne dodatki (rower wodny, kajaki) pełen zakres atrakcji dostępny na karty Multisport.
  Szacunkowy wstępny koszt około 110,00 zł.


Dostęp do obiektów możliwy jest za pomocą imiennej karty lub aplikacji w telefonie. W ciągu miesiąca można uczęszczać na różne zajęcia sportowo-rekreacyjne. Nie trzeba ograniczać się do jednego obiektu.
W każdym momencie można zrezygnować z karty, zmienić rodzaj posiadanej karty lub dopisać się do programu MultiSport.
Korzystanie z roweru miejskiego nie jest liczone do dziennego wykorzystania karty (np. w przypadku karty Light 8 można 8 razy w ciągu miesiąca skorzystać z obiektów sportowo rekreacyjnych i codziennie z roweru miejskiego Nextbike).ZAPRASZAMY