partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

 
 
 

Koleżanki i Koledzy Architekci,

Członkowie Izby Architektów RP

 

Na prośbę Zarządu SARP Oddział Poznań, Rada Wielkopolskiej OIA RP z przyjemnością informuję, że międzynarodowe warsztaty studenckie MOOD for WOOD zrealizowane przez Poznański SARP  w Cieszynie w 2020 roku, w trudnym roku pandemii, znalazły się w ścisłym finale w konkursie Projekt Roku Funduszu Wyszehradzkiego. 

 

Warsztaty zostały zrealizowane z dotacji uzyskanej właśnie z Funduszu Wyszechradzkiego, a także zostały wsparte finansowo przez Wielkopolską OIA RP, Śląską OIA RP oraz Oddziały SARP w Katowicach, Częstochowie i Bielsku Białej.

Niezmiernie jest nam miło, że ta edycja warsztatów, po raz pierwszy zorganizowana poza Poznaniem, co było wielkim wyzwaniem organizacyjnym, została zauważona i jest tak blisko sukcesu.

 

Zatem prosimy Was o wsparcie tej inicjatywy i zagłosowanie w konkursie!

 

Wszystkie szczegóły zawarte są w poniższej informacji:

 

***

 

Szanowni Państwo,

 

Miło mi poinformować, że edycja cieszyńska międzynarodowych warsztatów Mood for wood, organizowanych przez Poznański Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich jest jednym z czterech finalistów (z przeszło 200 wydarzeń) w konkursie Projekt Roku Funduszu Wyszehradzkiego. 

 

Drugi etap to głosowanie publiczności na portalu Facebook. By zagłosować na nasz projekt należy  polubić ( lub ) nasze zdjęcie w galerii projektów nominowanych.

Konkurs trwa do 23 sierpnia.

link do zdjęcia w galerii: https://www.facebook.com/visegradfund/photos/pcb.10159978432027697/10159978385597697/

 

Projekt, który zdobędzie najwięcej głosów  otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2500 EUR na rozwój. Za uzyskane pieniądze planujemy zakup elektronarzędzi, dzieki którym będzi mogli rozwijać nasze projekty wydarzeń edukacyjnych opartych na nauczaniu poprzez realne doświadczenie. 

 

Mood for wood to międzynarodowe warsztaty projektowe realizowane przez nasz oddział od 2015 roku. Podczas warsztatów studenci przy pomocy doświadczonych projektantów oraz stolarzy opracowują projekty oraz własnoręcznie wykonują meble miejskie z drewna dla lokalnych społeczności. Dotychczas odbyło się 8 międzynarodowych edycji projektu. Uczestniczyło w nich ponad 350 studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Niemiec i Łotwy. W wyniku ich prac powstało 38 mebli miejskich które zrealizowaliśmy dla mieszkańców Poznania oraz Cieszyna. 

 

Więcej o projekcie Mood for wood na stronie internetowej www.moodforwood.com 

Zdjęcia mebli wykonanych w 2020 roku w Cieszynie:

 

            

 

Prosimy o zagłosowanie,

ale również zachęcenie przyjaciół i znajomych

o wsparcie SARPu w konkursie!

Mamy czas do 23 sierpnia.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,
Urszula Jaworska
Biuro SARP Oddział Poznań
Stary Rynek 56
61-772 Poznań
tel. (61) 852 00 20
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

http://poznan.sarp.org.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/

 

 

 

 Więcej aktualności