partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

W imieniu Organizatora Konkursu – Krajowej Rady IARP - przekazujemy zaproszenie na Galę Ogłoszenia Wyników.
Szczegóły poniżej.
 
Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy!
 
W imieniu Krajowej Izba Architektów RP oraz Fundacji Promocji Architektury SARP serdecznie zapraszam na  Galę Ogłoszenia wyników tegorocznej, VIII już edycji konkursu organizowanego w ramach programu Kształtowania Przestrzeni pt. „Spotkajmy się w mieście”.  Gala odbędzie się 8 czerwca 2021 w godzinach 17:00–19:00 w formule online i będzie transmitowana na żywo na naszym profilu fb: https://fb.me/e/2pCju08C3 oraz na stronie ksztaltowanieprzestrzeni.pl.
 
Będzie nam bardzo miło, jeśli zaproszenie za Waszym pośrednictwem trafi również do młodzieży.
 
Gościem Gali będzie arch. Dorota Sibińska z pracowni XYStudio, współautorka między innymi wielokrotnie nagradzanych projektów przestrzeni dedykowanych dzieciom i młodzieży (w tym: Rozbudowa szkoły podstawowej nr 174 w Wesołej w finale konkursu o Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Warszawy; Przedszkole w Suwałkach oraz Dom dla Bezdomnych w Jankowicach nominowane do prestiżowej nagrody EU Mies Awards 2022 !!!).

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, co przełożyło się na 290 uczestników Konkursu i 142 prace. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękuję!
 
Pozdrawiam!

Anna Kulińska
Członek Krajowej Rady Izby Architektów | Architekt IARP | Architekt SARP
Krajowy Koordynator Programu Kształtowanie Przestrzeni