partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Przypominamy o spotkaniu I Forum Młodych Architektów IARP.
Będzie nam miło, jeśli osoby które planują wziąć udział w tym spotkaniu powiadomią nas o tym.
Będziemy mogli wówczas poinformować organizatorów o skali zainteresowania tym wydarzeniem.
Rada Małopolskiej OIA RP

Poniżej informacje ze strony IARP

 

W dniu 11 maja 2019 (sobota), w godzinach 11:00 – 15:00, w siedzibie IARP przy ul. Stawki 2A w Warszawie odbędzie się Forum Młodych Architektów IARP. 

Spotkanie ma na celu rozpoznanie problemów i potrzeb młodych architektów oraz zachęcenie ich do aktywności w strukturach IARP. 
Zaproszenie do udziału w Forum skierowane jest do członków Izby Architektów RP, którzy nie skończyli 35 roku życia. 
Patronat medialny nad wydarzeniem obejmie magazyn IARP Zawód:Architekt.

Chętni do udziału w Forum mogą wziąć udział w wystawie prac młodych architektów IARP. 
Prace wykonane w dowolnej technice, na planszach 50 x 70 cm z białej płyty piankowej o gr. 5 mm, eksponowane będą w siedzibie IARP w okresie maj – czerwiec 2019 r. 
Tematyką prac mogą być projekty koncepcyjne i realizacje, plakaty naukowe z dziedziny architektury oraz inne kwestie związane z architekturą. 

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/378529189400563/

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Więcej aktualności
informacje2019-08-19
Przyjmę na praktykę studencką
Poniżej zamieszczamy listę architektów MPOIA i pracowni architektonicznych deklarujących gotowość zatrudnienia studenta na praktykę. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Małopolską OIA RP a Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Studentów zapraszamy do korzystania z zamieszczonych zgłoszeń.
Koleżanki i Kolegów Architektów IARP planujących zgłoszenie prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej pod załączonym
linkiem. Życzymy udanej i owocnej współpracy. Rada MPOIA RP   Lp. Imię i nazwisko MP Nazwa firmy Okres zatrudnienia Adres / www tel. / e-mail 1. Waldemar Wielgosz MP-2197 W-INWEST Waldemar Wielgosz 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Łukasieczicza 8A 607 595 656  biuro@winvest.pl 2.  Krzysztof Strama MP-1096 Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o. 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Dąbrowskiego 30 604 979 954sekretariat@s2architekci.pl