partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Prezentujemy informację o literackich planach naszego Kolegi Bartosza Geislera 
Koledze Bartkowi gratulujemy sukcesu wydawniczego życząc sukcesu czytelniczego.
 
Przy tej okazji zachęcamy nasze Koleżanki i Kolegów do nadsyłania informacji o efektach Waszych pozaarchitektonicznych zainteresowań. Będziemy je publikować i umieszczać w specjalnie utworzonej zakładce na naszej stronie www. O jej powstaniu poinformujemy wkrótce.
 
  
 
Bartosz Geisler urodzony w 1974 roku w Katowicach. Studiował architekturę na Politechnice Krakowskiej, oraz Univeristy of Tennessee w USA. Od roku 2006 jest stałym członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP.
Pracował jako architekt, zarówno w Polsce, USA, jak i w Anglii w jednym z londyńskich biur. Autor projektu: Domu św. Siostry Faustyny w Krakowie-Łagiewnikach, współpracował również ze swoim przyjacielem, arch. Andrzejem Mikulskim przy części projektu Centrum Jana Pawła II.
Swoje zainteresowania architekturą, teologią, w tym dziełami mistyków, przelał w formie debiutanckiej powieści pt. „TRZY DNI CIEMNOŚCI”, na podstawie której, został stworzony scenariusz do ewentualnej ekranizacji filmowej. W grudniu 2018 roku ukazała się druga powieść sensacyjno-obyczajowa pt. „GALERIA SZEPTÓW”.
W maju 2019  roku ma się ukazać trzecia powieść  sensacyjno-obyczajowa pt:  „CHARYZMATYK”, która będzie debiutem wydawniczym, założonego z żoną wydawnictwa Paruzja. Wraz z reżyserem Dariuszem Reguckim planują adaptację filmową. Książka jest bowiem swoistym eksperymentem, łączącym w sobie elementy powieści i scenariusza filmowego. 
Związany jest z Dominikańskim Duszpasterstwem Rodzin – DDR, oraz Domowym Kościołem Ruchu Światło – Życie.
Jako były zawodnik TKS Budowlani-Katowice, pomiędzy obowiązkami domowymi, a pracą po cichu „urywa się'', by zagrać w ulubionego tenisa ziemnego, lub koszykówkę. Mieszka z żoną oraz z trójką córek w Krakowie. Ma nadzieję, że w końcu uda im się kiedyś zagrać w rodzinnego miksta.


Więcej aktualności