partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Poniżej zamieszczamy zaproszenie Wielkopolskiej OIA, współorganizatora wystawy 1 m / ARCH.

 

UWAGA - termin zgłoszeń na wystawę - do dnia 14.12.2018 roku

 

Koleżanki i Koledzy Architekci,

 

Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP, jako współorganizator wydarzenia 1m / ARCH
w imieniu
Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej
oraz 
Międzynarodowych Targów Poznańskich

 

w ramach 
Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury  BUDMA 2019 
oraz D&A Forum Designu i Architektury  
w dniach 12 do 15 lutego 2019 roku w Poznaniu

 

zaprasza
do uczestnictwa w wystawie
1m  /  ARCH

 

Celem jest promocja zawodu architekta poprzez udział w wystawie, na której architekci i pracownie z całego kraju będą mogli przedstawić się, pokazać swoje dokonania i propozycje. 

Dzięki uprzejmości MTP, każdy z uprzednio zgłoszonych, będzie miał możliwość nieodpłatnie skorzystać z 1 m2 powierzchni  wystawowej i wypełnić go swoimi materiałami (na podobnych zasadach, jak to miało miejsce na poprzedniej wystawie w czasie BUDMY 2018).

Wystawa odbędzie się w reprezentacyjnym  pawilonie  MTP - "IGLICA"

 

Uprzejmie prosimy wszystkich Zainteresowanych o zapoznanie się z poniższą informacją na temat wystawy przygotowaną przez MTP (poniżej podpisu) i wypełnienie  formularza rejestracji. 

REJESTRACJA ZGŁOSZEŃ do 14 grudnia 2018 r. 

Zgłoszenia przesłane po tym terminie niestety nie będą mogły być uwzględnione na liście wystawców.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dotrzymanie formy i terminu zgłoszenia.

 

Z koleżeńskimi pozdrowieniami

arch. Bartosz Jarosz
Rada Wielkopolskiej OIA RP
tel./fax (61) 855 08 46
Stary Rynek 56, 61-772 Poznań
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
http://wielkopolska.iarp.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/  

 

 

 

 

Skorzystaj z wyjątkowej okazji prezentacji swoich projektów, realizacji, czy też niestandardowych pomysłów, podczas najważniejszych w Polsce i tej części Europy targów budownictwa i architektury.

 

Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia! Udział w projekcie jest nieodpłatny. 
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!


UCZESTNICY:

  • architekci
  • pracownie architektoniczne z całego kraju

 

TERMIN I MIEJSCE PREZENTACJI:

  • 12-15 lutego 2019r., pawilon 11 (iglica)

 

CEL PROJEKTU:

  • promocja zawodu architekta poprzez udział w wystawie i prezentację najlepszych propozycji i realizacji projektowych
  • prowadzenie punktów konsultacyjnych i rozmów kontraktowych z potencjalnymi inwestorami, osobami szukającymi niestandardowych rozwiązań architektonicznych oraz z producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych obecnych na targach BUDMA

 

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

  • organizator udostępnia Uczestnikowi miejsce ekspozycji w pawilonie 11 (Iglica) na cele prezentacji projektów
  • zaaranżowana przestrzeń wystawiennicza o powierzchni 1 m2 ogrodzona jest dwustronnie obudową z drewnianej malowanej płyty wiórowej
  • do dyspozycji uczestnika 1 m/ARCH będzie przestrzeń podłogi i dwie ściany obudowy o wymiarach 1x1 m, 1 m nad posadzką (patrz schemat obudowy poniżej)

 

Szczegóły dotyczące udziału, regulamin i formularz dostępne poprzez stronę internetową:

https://www.budma.pl/pl/1m-arch-prezentacja_biur_i_pracowni_architektonicznych/ 

ZAREJESTRUJ SIĘ - ilość miejsc ograniczona, decyduje termin zgłoszenia

FORMULARZ REJESTRACJIWięcej aktualności
informacje2019-10-28
Podziękowanie dla Zarządu Oddziału i jego Prezesa
W sobotę 26 października podczas  Walnego  Zebrania  sprawozdawczo - wyborczego Członków Krakowskiego Oddziału SARP przedstawiciele MPOIA arch. Marek Tarko – Przewodniczący Rady oraz arch. Witold Zieliński – Wiceprzewodniczący wręczyli ustępującemu Prezesowi oraz Zarządowi  Oddziału dyplomy z podziękowaniem za wieloletnią  owocną współpracę i  aktywną popularyzację twórczości architektonicznej. W poprzedniej i obecnej kadencji staraliśmy się wspólnie kontynuować i rozwijać dobrą, merytoryczną współpracę pomiędzy Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział Kraków a Małopolską Okręgową Izbą Architektów RP. Dzisiaj możemy odważnie powiedzieć, że zbudowaliśmy mocne, partnerskie relacje. Jesteśmy dla siebie wsparciem i pomocą. Możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, co udowodniliśmy w konkretnych działaniach. Mamy wspólne cele. Chcemy służyć społeczeństwu poprzez świadome i profesjonalne rozumienie roli jaką w rozwoju postawy obywatelskiej odgrywa jakość architektury, jakość przestrzeni. Pragniemy wyrazić głębokie uznanie i podziękować za ten niezwykły czas. Obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem. Współpraca MPOIA RP oraz SARP o. Kraków zaowocowała realizacją wielu wspólnych zadań konkursowych, spośród których warto wymienić konkurs na: Małopolskie Centrum Nauki; Centrum literatury i języka – Planeta Lem; Muzeum Stanisława Wyspiańskiego; schody terenowe pomiędzy ulicami Kalwaryjską i Zamoyskiego.  Dzięki konsekwencji w działaniu uzyskaliśmy poprawę w zakresie stabilizacji zapisów w umowach  na twórcze prace projektowe oraz dotyczących zasad realizacji i przekazywania praw autorskich. To są konkretne, odczuwalne efekty współdziałania i otwartości na profesjonalizm.  Z sympatią wspominamy również wspólne spotkania, a w szczególności pierwsze środowiskowe spotkanie świąteczne w 2018 r., cykliczne już Pikniki Architektoniczno-Budowlane oraz Małopolskie Dni Edukacji Architektonicznej. Dziękujemy. Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP