partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Przekazujemy Apel Wielkopolskiej OIA i jej Członka, naszego Kolegi Architekta z prośbą o wsparcie w Jego walce z chorobą.

 

Szanowni Państwo,

Jeśli to możliwe, uprzejmie proszę o rozpropagowanie wśród członków Państwa Izby poniższego apelu o pomoc dla naszego Kolegi architekta Błażeja Przychockiego, członka Wielkopolskiej OIA RP.
 

Po wielu miesiącach bezskutecznych poszukiwań przyczyn koszmarnego bólu, zdiagnozowano u mnie szpiczak mnogi, nowotwór złośliwy szpiku kostnego. Niestety choroba jest w trzecim stadium zaawansowania. 
Szpiczak dotyka głownie ludzi w wieku 60-65 lat, około 10% pacjentów jest poniżej 55 roku życia, a tylko 2-3% poniżej 40.

Ja 17 stycznia skończyłem dopiero 34 lata.

Podobno dostajemy takie problemy, które jesteśmy w stanie udźwignąć. Jak widać ta wrażliwa łajza, do której uśmiecham się codziennie w lustrze, to całkiem silny gość!

Kruchość moich kości można porównać do skorupki jajka. Aby je wzmocnić (!) potrzebuję pomocy w leczeniu. Dzięki Rodzinie i Przyjaciołom stałem się podopiecznym Fundacji Złotowianka, która pomoże mi w zbiórce pieniędzy.

Jeśli zechcielibyście przy rozliczaniu PIT przekazać 1% podatku na moje leczenie, to będę niezmiernie wdzięczny.

Podaję namiary:

Nr KRS Fundacji "Złotowianka": 0000308316
W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: BŁAŻEJ PRZYCHOCKI  P/134

Istnieje też możliwość wpłat indywidualnych bezpośrednio na konto Fundacji:

Nr konta Fundacji "Złotowianka"
Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo
25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
w tytule przelewu: darowizna na rzecz BŁAŻEJ PRZYCHOCKI P/134

 

Pozdrawiam 
Błażej Przychocki vel Bobbi van der Rohe
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
605 904 969