partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Poniżej zamieszczamy prośbę naszych Kolegów z Wielkopolskiej OIA organizujących wystawę realizacji projektów konkursowych na terenie Wielkopolski.

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy Architekci!

W związku ze zbliżającymi się obchodami XV - lecia Izby Architektów RP, Rada Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP planuje zorganizowanie wystawy dokonań architektów w Wielkopolsce, którą zamierza otworzyć podczas targów BUDMA 2017 w Poznaniu.
Tematem wystawy będą obiekty zrealizowane w naszym regionie na podstawie konkursów architektonicznych.

W tym celu zapraszamy wszystkich chętnych (nie tylko członków WOIA RP) do przesłania zgłoszeń swoich pokonkursowych obiektów zrealizowanych w ostatnich piętnastu latach w Poznaniu i w Wielkopolsce.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 grudnia 2016 r.

Na arkuszu zgłoszeniowym należy podać:

1. Nazwę i adres inwestycji.

2. Autora projektu.

3. Inwestora.

4. Daty:

- konkursu,

- projektu,

- realizacji.

Prosimy także o przesłanie w/w informacji dotyczących projektów i realizacji pokonkursowych jeszcze nie zakończonych. Nie wykluczamy, że znajdzie się także i dla nich miejsce na wystawie.

Szczegóły na temat sposobu przygotowania materiałów na wystawę wraz wytycznymi graficznymi oraz zawartością merytoryczną  podamy w kolejnych dniach grudnia br..
Zgłoszenia prosimy kierować na adresy: wielkopolska@izbaarchitektow.pl  oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami
Rada WOIA RP

tel./fax (61) 855 08 46
Stary Rynek 56, 61-772 Poznań
wielkopolska@izbaarchitektow.pl