partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Zapraszamy na szkolenie on-line „ELEKTRONICZNA POSTAĆ PROJEKTU BUDOWLANEGO”

Program:

Przedmiotem szkolenia jest szczegółowe przedstawienie i wyjaśnienie przepisów dotyczących opracowywania projektu budowlanego w szczególności sporządzania projektu budowlanego w elektronicznej postaci.

W opracowaniu przedstawione i omówione zostaną najważniejsze przepisy Prawa budowlanego dotyczące projektu budowlanego oraz przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego ze szczególnym uwzględnieniem wymogów związanych z elektroniczną postacią projektu.

Wśród poruszanych tematów znajdują się również: m.in.

  • istotne i nieistotne odstąpienia od projektu,

  • uzgodnienia projektu,

  • udział "branżowców" w sporządzaniu projektu,

  • autorstwo opinii geotechnicznej,

  • opracowanie charakterystyki ekologicznej

    i inne zagadnienia wzbudzające problemy interpretacyjne.

    Szkolenie poprzez omówienie i wyjaśnienia przepisów dotyczących sporządzania projektu budowlanego (w szczególności w jego elektronicznej postaci) ma na celu ułatwienie stosowania przepisów prawa oraz zachęcenie projektantów do opracowywania i przedkładania organom administracji architektoniczno-budowlanej projektów w postaci elektronicznej.

Prowadzący:

mgr inż. arch. Grzegorz Jachym - członek Rady Legislacyjnej KRIA IV kadencji, Rady MPOIA V kadencji oraz KRIA RP V kadencji (w tym koordynator Komisji Prawa Inwestycyjnego, przewodniczący Podkomisji Prawa Budowlanego, reprezentant KRIA RP w Sejmie, Senacie i Ministerstwie Rozwoju i Technologii w ramach konsultacji publicznych aktów prawnych oraz w zespole przy GUNB zajmującym się cyfryzacją procesu inwestycyjnego)

Termin:
08.07.2024 r. o godzinie 17:00  

Forma:
Szkolenie on-line. 

Kontakt do organizatora:
12 427-26-47
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagranie ze szkolenia TUTAJ

 Więcej aktualności