partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

 Miejsce szkolenia stacjonarnego

Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP
ul. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków
Kontakt do organizatora: 12 427-26-47
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prowadzący

Monika Hyjek - Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Od ponad 10 lat związana zawodowo z ochroną przeciwpożarową obiektów budowlanych. Autorka i współautorka licznych publikacji, w tym książki POLCEN „Bezpieczeństwo pożarowe. Warunki techniczne budynków”. Członkini Grupy Merytorycznej PPOŻ i współautorka Wytycznych DAFA w zakresie bezpieczeństwa pożarowego dachów oraz ścian i fasad. Działa aktywnie w organizacjach działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa pożarowego, m.in. w SITP, OSPZPiSR, DAFA, MIWO i NIzO.

 

Rafał Gardyński - Kieliś - Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej WBL, posiada uprawnienia budowlane. Studia z zakresu: audyt energetyczny na PŚK oraz studia EMBA w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.  Specjalista od kluczowych projektantów i projektów na terenie Małopolski, Podkarpacia, Lubelskiego, Świętokrzyskiego i części Mazowieckiego w Dziale Współpracy z Projektantami w firmie Rockwool Polska Sp.z o.o. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu biernej ochrony pożarowej z uwzględnieniem produktów, systemów  i rozwiązań firmy Rockwool Polska.

 

 

 


Więcej aktualności