partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Szanowni Państwo,
Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza 7 grudnia 2020 r., o godz. 17.00 na warsztaty online:
Sztuka argumentacji. Jak skutecznie przekonywać i bronić własnego stanowiska?

Cel

Uporządkowanie i usystematyzowanie definicji i pojęć z obszaru efektywnej komunikacji nieantagonizującej w relacjach biznesowych. Poznanie sposobów radzenia sobie z barierami i przeszkodami komunikacyjnymi w relacjach z Klientami i Inwestorami oraz Partnerami Wewnętrznymi. Poznanie w jaki sposób wzrasta jakość rozmów biznesowych w oparciu o efektywne budowanie argumentacji. Przećwiczenie technik skutecznego argumentowania własnych opinii oraz prezentowania interesów.

Zgłoszenia na warsztaty są dokonywane w formie elektronicznej poprzez łącze:
https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/925

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty prowadzone będą za pomocą wideokonferencji, która nie wymaga od uczestników wcześniejszego instalowania programu na komputerze czy laptopie ale jest obowiązek posiadania włączonej kamery i mikrofonu podczas zajęć (zajęcia interaktywne).
Należy zapewnić sobie miejsce, w którym połączenie z siecią internet będzie zapewniało szybką wymianę danych i przyczyni się do komfortowego udziału w spotkaniu.
Uczestnictwo będzie możliwe za pomocą komputera, tabletu lub smartfona korzystając z łącza, które zostanie udostępnione osobom potwierdzającym uczestnictwo w warsztatach.

 Więcej aktualności