partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol         Okno-pol     Okno-pol

Informacja o szkoleniu z zakresu dotyczącego zmian w Ustawie Prawo budowlane, które wejdzie w życie 19 września 2020 r.

Szkolenie  dotyczy najistotniejszych zmian prawa wpływających na pracę architekta (i nie tylko) po wejściu w życie nowelizacji Ustawy Prawo budowlane. Wśród omawianych zagadnień znajdą się m.in. przepisy dot. odstępstw od przepisów techniczno-budowlanych, procedur dla obiektów niewymagających pozwolenia na budowę, nowego podziału projektu budowlanego, weryfikacji projektu przez organy, istotnych odstąpień od zatwierdzonych projektów, rozpoczęcia i zakończenia robót budowlanych oraz przepisów przejściowych do ustawy.

Prowadzący: Architekt IARP Grzegorz Jachym, Członek Prezydium Krajowej Rady Izby Architektów RP, Koordynator Komisji Prawa Inwestycyjnego przy KRIA, Przewodniczący Podkomisji Prawa Budowlanego przy KRIA.

 

Po obejrzeniu szkolenia można zadawać pytania e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września 2020 r. Pytania zostaną zebrane, a na ich podstawie będzie zarejestrowane kolejne szkolenie zawierające odpowiedzi na nie.

Po ukazaniu się rozporządzenia w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego przeprowadzimy kolejne szkolenie, o którym poinformujemy z wyprzedzeniem.