partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Koleżanki i Koledzy.
Mając na celu upowszechnienie dostępu do szkoleń prowadzonych w Małopolskiej Okręgowej IA RP,
Rada MPOIA RP wprowadza pilotażowy program szkoleń online.
Udział w szkoleniu będzie możliwy poprzez obserwację prelekcji odbywającej się w sali szkoleniowej Małopolskiej OIA RP,
za pośrednictwem własnego komputera i serwisu YOU TUBE.

Informacja o szkoleniu, wraz z linkiem dostępu prześlemy do członków Małopolskiej OIA RP mailem, przed planowanym szkoleniem.
Na początku udział w szkoleniu będzie bierny, bez możliwości zadawania pytań.
Program pilotażowy ma na celu przetestowanie nowych możliwości dostępu do szkoleń i przeznaczony jest przede wszystkim
dla członków MPOIA RP, którzy mają utrudniony dostęp do szkoleń w siedzibie Izby.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia 2017, o godzinie 16:00.
Temat szkolenia: Środowiskowe Zasady Wycen Prac Projektowych - często potrzebne, zawsze przydatne, pomocne w negocjacjach, niezbędne w sporach.   

Zapraszamy do udziału oraz do podzielenia się z nami refleksami po szkoleniu.
Uwagi, spostrzeżenia, propozycje – prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Po przeprowadzeniu transmisji ze szkolenia otrzymaliśmy wiele listów z pozytywnymi komentarzami dotyczącymi przeprowadzania szkoleń online od osób które nie mogły osobiście przybyć do sali konferencyjnej MPOIA, Krakowie. Transmisja odbywa się wyłącznie w czasie trwania szkolenia, bez późnieszj możliwości obejrzenia.

Dziękujemy wszystkim za udział oraz wyrozumiałość związaną z problemami technicznymi.
W bieżącym roku będziemy regularnie rozwijać ten sposób prowadzenia szkoleń.

 

Rada MPOIA RPWięcej aktualności
informacje2019-10-28
Podziękowanie dla Zarządu Oddziału i jego Prezesa
W sobotę 26 października podczas  Walnego  Zebrania  sprawozdawczo - wyborczego Członków Krakowskiego Oddziału SARP przedstawiciele MPOIA arch. Marek Tarko – Przewodniczący Rady oraz arch. Witold Zieliński – Wiceprzewodniczący wręczyli ustępującemu Prezesowi oraz Zarządowi  Oddziału dyplomy z podziękowaniem za wieloletnią  owocną współpracę i  aktywną popularyzację twórczości architektonicznej. W poprzedniej i obecnej kadencji staraliśmy się wspólnie kontynuować i rozwijać dobrą, merytoryczną współpracę pomiędzy Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział Kraków a Małopolską Okręgową Izbą Architektów RP. Dzisiaj możemy odważnie powiedzieć, że zbudowaliśmy mocne, partnerskie relacje. Jesteśmy dla siebie wsparciem i pomocą. Możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, co udowodniliśmy w konkretnych działaniach. Mamy wspólne cele. Chcemy służyć społeczeństwu poprzez świadome i profesjonalne rozumienie roli jaką w rozwoju postawy obywatelskiej odgrywa jakość architektury, jakość przestrzeni. Pragniemy wyrazić głębokie uznanie i podziękować za ten niezwykły czas. Obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem. Współpraca MPOIA RP oraz SARP o. Kraków zaowocowała realizacją wielu wspólnych zadań konkursowych, spośród których warto wymienić konkurs na: Małopolskie Centrum Nauki; Centrum literatury i języka – Planeta Lem; Muzeum Stanisława Wyspiańskiego; schody terenowe pomiędzy ulicami Kalwaryjską i Zamoyskiego.  Dzięki konsekwencji w działaniu uzyskaliśmy poprawę w zakresie stabilizacji zapisów w umowach  na twórcze prace projektowe oraz dotyczących zasad realizacji i przekazywania praw autorskich. To są konkretne, odczuwalne efekty współdziałania i otwartości na profesjonalizm.  Z sympatią wspominamy również wspólne spotkania, a w szczególności pierwsze środowiskowe spotkanie świąteczne w 2018 r., cykliczne już Pikniki Architektoniczno-Budowlane oraz Małopolskie Dni Edukacji Architektonicznej. Dziękujemy. Rada Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP