partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

 

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy Architekci IARP – członkowie MPOIA RP


Rada MPOIA ogłasza kolejną – czwartą już edycję małopolskiego plebiscytu Salon Architektury 2017.

  • Rejestracja: 08.05–24.09.2017
  • Głosowanie 25.09–30.09.2017


Kolejny już raz będziemy ze swojego grona wybierać osobę, której architektoniczna realizacja zyskała wśród nas największe uznanie. Trzecia edycja zgromadziła 31 prac. Zarówno wśród zgłoszonych, jak i w gronie laureatów obecni byli Autorzy o różnych stażach zawodowych. Zróżnicowana była także skala realizacji, od skromnych po bardzo prestiżowe. Cieszy nas to bardzo, bo oznacza, że dobrą architekturę można tworzyć bez względu na doświadczenie czy skalę obiektu. Cieszy nas też fakt, że – przynajmniej w naszym gronie – dobrą architekturę dostrzegamy i doceniamy.

 

Dla przypomnienia – zgłoszenia i wyniki poprzednich edycji Salonu dostępne są TUTAJ


Nastąpiła zmiana w Regulaminie plebiscytu dotycząca punktu 2, a mianowicie zamieniono słowo "zgłaszane" na "nagrodzone", czyli do plebiscytu Salonu 2017 można zgłaszać prace zrealizowane (oddane do użytkowania) do końca roku 2016 i nienagrodzone w poprzedniej edycji Salonu.

 

Logując się (hasłem do uzyskiwania zaświadczeń), możecie zapoznać się z Regulaminem Plebiscytu, Harmonogramem i terminami oraz dokonać Zgłoszenia, czyli nadesłać i samodzielnie zamieścić swoją pracę. Kolejnym etapem będzie głosowanie– także poprzez moduł logowania w mpoia,pl.

 

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w plebiscycie poprzez zgłaszanie własnych prac oraz głosowanie.

Salon Architektury to uznanie dla efektów naszej pracy.

Wynik głosowania to dowód uznania architektów dla architektów.

 

Zatem już dziś serdecznie zapraszamy.

 

Łukasz Krawontka, architekt IARP – członek Rady MPOIA RP

Grzegorz Lechowicz, architekt IARP – sekretarz Rady MPOIA RPWięcej aktualności
informacje2019-08-19
Przyjmę na praktykę studencką
Poniżej zamieszczamy listę architektów MPOIA i pracowni architektonicznych deklarujących gotowość zatrudnienia studenta na praktykę. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Małopolską OIA RP a Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Studentów zapraszamy do korzystania z zamieszczonych zgłoszeń.
Koleżanki i Kolegów Architektów IARP planujących zgłoszenie prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej pod załączonym
linkiem. Życzymy udanej i owocnej współpracy. Rada MPOIA RP   Lp. Imię i nazwisko MP Nazwa firmy Okres zatrudnienia Adres / www tel. / e-mail 1. Waldemar Wielgosz MP-2197 W-INWEST Waldemar Wielgosz 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Łukasieczicza 8A 607 595 656  biuro@winvest.pl 2.  Krzysztof Strama MP-1096 Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o. 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Dąbrowskiego 30 604 979 954sekretariat@s2architekci.pl