partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

To już finisz lekcji o architekturze jakie w całym województwie prowadzą architekci – członkowie MPOIA (i nie tylko) w ramach Małopolskich Dni Edukacji Architektonicznej. Podczas lekcji dzieci dowiadują się o pracy architekta, o zasadach dobrej i bezpiecznej przestrzeni, poznają tajniki powstawania projektu i budowy domu. Na zakończenie lekcji ogłaszany jest konkurs rysunkowy „Dom i Ogród Moich Marzeń”

 

Prowadzący lekcje wręczają dzieciom podarunek – książeczkę „Historia pewnego domu”, która powstała z inicjatywy MPOIA i towarzyszy Konkursowi.


W tym roku udział potwierdziło 20 szkół podstawowych.


W poniedziałek 7 listopada odbędzie się ocena nadesłanych prac i wybór Laureatów.


Na zdjęciu – Łukasz Krawontka, architekt IARP podczas lekcji w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6


Więcej aktualności
informacje2019-08-19
Przyjmę na praktykę studencką
Poniżej zamieszczamy listę architektów MPOIA i pracowni architektonicznych deklarujących gotowość zatrudnienia studenta na praktykę. Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Małopolską OIA RP a Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Studentów zapraszamy do korzystania z zamieszczonych zgłoszeń.
Koleżanki i Kolegów Architektów IARP planujących zgłoszenie prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej pod załączonym
linkiem. Życzymy udanej i owocnej współpracy. Rada MPOIA RP   Lp. Imię i nazwisko MP Nazwa firmy Okres zatrudnienia Adres / www tel. / e-mail 1. Waldemar Wielgosz MP-2197 W-INWEST Waldemar Wielgosz 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Łukasieczicza 8A 607 595 656  biuro@winvest.pl 2.  Krzysztof Strama MP-1096 Susuł & Strama Architekci Sp. z o.o. 3 tyg. lub dłuższy Oświęcimul. Dąbrowskiego 30 604 979 954sekretariat@s2architekci.pl