partner strategiczny Okno-pol
partnerzy Okno-pol Okno-pol Okno-pol Okno-pol

Ubiegłoroczna Konferencja „Uzdrowiska górskie i podgórskie”, która odbyła się w Krynicy-Zdroju, 19-20 października 2012 zyskała uznanie wśród obserwatorów oraz jej uczestników. To, że konferencja była udana zawdzięczamy nie tylko prelegentom, którzy przygotowali ciekawe i pouczające referaty, lecz także uczestnikom, a zwłaszcza tym, którzy zabrali głos w ramach dyskusji. Krynicka konferencja nie wyczerpała tematów i problemów związanych z uzdrowiskami górskimi i podgórskimi, dlatego przygotowujemy się do jej drugiej edycji. Tym razem spotkamy się w Szczawnicy w „Dworku Gościnnym”. Tematem wiodącym będzie „przestrzeń publiczna”.

Patronat honorowy nad konferencją objął Pan Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego.

Termin konferencji: 8-9 listopada 2013 roku. Mając nadzieję na uczestnictwo, prosimy o potwierdzenie udziału poprzez wypełnienie załączonej karty  zgłoszeniowej i przesłanie do dnia 20 października br. na podany adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przewidujemy, iż w konferencji podobnie jak w ubiegłym roku, weźmie udział ok. 90 osób zainteresowanych tą problematyką.

 

Przewodniczący Rady
Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów
Borysław Czarakcziew

 

W załącznikach znajduje się program i karta zgłoszenia. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.